Sortiment

Obaly z vlnitých lepenek
Vyrábíme obaly z vlnitých lepenek (2vvl, 3vvl, 5vvl, 7vvl). Jejich kombinacemi a odborným výběrem jsme schopni zabalit téměř jakýkoli výrobek. Vybereme pro Vás to správné a zároveň ekonomické řešení, které Vám pomůže zabalit Vaše výrobky. Nabízíme standardní výrobky dle katalogu FEFCO, ale samozřejmě i vysoce individuální řešení dle Vámi zadaných požadavků. Mezi nejžádanější zboží patří klopové krabice, tvarové výseky a proložky. Výše ceny u celého sortimentu je stanovena dle odběrového množství. Před vlastní výrobou je možné provést vzorování výrobku, aby byl nový obal či tvarový výsek před vlastní výrobou vyzkoušen a aby bylo zvoleno optimální provedení.

Klopové krabice
Oblíbeným sortimentem jsou klopové krabice. S výběrem vhodného rozměru, kvality materiálu i konstrukce obalu jsme Vám samozřejmě připraveni pomoci a zajistit vše potřebné k Vaší spokojenosti. Klopové krabice je možné doplnit výsekem perforací, větracích otvorů nebo odnosných uch. Tyto kombinace ale vždy vyžadují konzultaci s odborníky tak, aby byla zajištěna funkčnost obalu.

Tvarové výseky
Tvarové výseky jsou další z výrobků z vlnité lepenky. Možnosti tohoto druhu výrobků jsou velice široké. Při správné volbě materiálu a konstrukcí je možné zabalit téměř vše a připravit tak speciální obal dle přání zákazníka. Pro uvedené vlastnosti jsou tvarové výseky u zákazníků velice žádané.

Proložky
Proložky slouží k lepšímu upevnění a ochraně výrobků. Nejčastěji se používají pro balení produktů, které jsou přepravovány na krátkou vzdálenost nebo také jako součást konečného obalu.


Obaly z hladkých lepenek - skládačky, přířezy s tiskem i bez tisku

Každý výrobek potřebuje obal, který bude funkční a zároveň maximálně marketingově zdařilý. Zajistíme pro Vás kompletní služby - od grafických až po dodání zboží na konkrétní adresu.
Obaly z hladkých lepenek jsou vyráběny v různých gramážích, které je možné potisknout, zalepit, případně doplnit dalšími, zákazníky velmi oblíbenými doplňky - jako je ražba, lakování, případně výlep okénka (v ploše nebo přes hranu). Věříme, že naše vzájemná spolupráce Vám přinese úspěch na trhu a zvýší oblibu Vašich výrobků.

Materiál

Nabízíme výrobky z materiálů od 250 g/m2 do 600 g/m2.

Potisk

Nabízíme ofsetově potištěné obaly (až 6 barev) včetně lakování disperzním lakem.

Lepení

K dosažení maximální funkčnosti je nutné lepení. Dle konstrukce nabízíme několik druhů lepení: podélné, vrchní, tříbodové, čtyřbodové i šestibodové.


Logistické uspořádání

Jsme schopni navrhnout optimální řešení pro uspořádání výrobků na jednotlivých paletách tak, aby nedocházelo k zatěžování Vašich skladových prostor.
Doprava

Zajistíme co nejekonomičtější dopravu odpovídající podmínkám pro přepravu hladké i vlnité lepenky.